1 Comment
User's avatar
Antique Thorn's avatar

Foarte bine făcut acest articol. Micile povești ale familiilor care își trăiesc viața în suburbie mi-au încălzit inima. Sper ca administrația să facă ceva nu doar pentru ei cu privire la trafic, dar și pentru noi cei ce stăm în oraș. Mulțumesc pentru articol!