Foarte bine făcut acest articol. Micile povești ale familiilor care își trăiesc viața în suburbie mi-au încălzit inima. Sper ca administrația să facă ceva nu doar pentru ei cu privire la trafic, dar și pentru noi cei ce stăm în oraș. Mulțumesc pentru articol!
Foarte bine făcut acest articol. Micile povești ale familiilor care își trăiesc viața în suburbie mi-au încălzit inima. Sper ca administrația să facă ceva nu doar pentru ei cu privire la trafic, dar și pentru noi cei ce stăm în oraș. Mulțumesc pentru articol!