Un interviu cu Bobi Dumitraș de la Fără Zahăr despre traiul în Valea Adâncă
Vai, dar ce facem noi! Că-n fiecare săptămînă faceți recomandari bune de mîncăruri și ne crește mereu bugetul de mîncat în oras. Bun interviul cu Bobi. Mi-a plăcut perspectiva cu setarea așteptărilor. :)
Mulțumesc mult pentru articol! 💖 Abia așteptam un restaurant cu ramen autentic japonez! ☺️
Vai, dar ce facem noi! Că-n fiecare săptămînă faceți recomandari bune de mîncăruri și ne crește mereu bugetul de mîncat în oras. Bun interviul cu Bobi. Mi-a plăcut perspectiva cu setarea așteptărilor. :)
Mulțumesc mult pentru articol! 💖 Abia așteptam un restaurant cu ramen autentic japonez! ☺️