2 Comments
User's avatar
Anamaria Chirap's avatar

Vai, dar ce facem noi! Că-n fiecare săptămînă faceți recomandari bune de mîncăruri și ne crește mereu bugetul de mîncat în oras. Bun interviul cu Bobi. Mi-a plăcut perspectiva cu setarea așteptărilor. :)

Antique Thorn's avatar

Mulțumesc mult pentru articol! 💖 Abia așteptam un restaurant cu ramen autentic japonez! ☺️